«Доця Тамара Горіха Зерня

«Доця» Тамара Горіха Зерня

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
2912 просмотров
2912 просмотров

Краткое содержание (аннотация) книги «Доця» Тамари Горіха Зерня

Ця книга про любов. У ній немає жодного слова на “лю…”, але вона про любов. Про магію, не лубочну, розтиражовану з екранів телевізора, а справжню, від роду і кореня, коли пірнаєш з головою у Прадавній Океан і виринаєш звідти з рибиною в зубах. І ще про відвагу. Про безумовну відвагу знайти своє, впізнати його, впертися руками і ногами і нікому не віддати. Свій дім, свою батьківщину, своє серце, своє право ходити з високо піднятою голово.

Події роману розгортаються навесні-влітку чотирнадцятого року у Донецьку. Донбас – це точка обнуління, місце сили, де прозвучали найважливіші запитання. І тільки там заховані потрібні відповіді. Та де все починалося, там все і завершиться, коли історія пройде чергове коло, і вічний змій Уроборос знову вкусить себе за хвіст. Саме тут героїня втратила родину, дім, роботу, ілюзії – і саме тут зібрала уламки життя заново, віднайшла новий смисл і нову опору.

Крок за кроком читач спостерігає процес трансформації, переродження гречкосія у воїна. Ця книга назавжди змінила того, хто її написав, і змінить кожного, хто її прочитає. Бо війна – це коли ти їси землю. І що важливіше, коли годуєш землею.


Мы НЕ распространяем книгу (файлы) бесплатно для скачки, поскольку это нарушает авторское право. Наш сайт носит исключительно информативный характер, где читатели могут ознакомиться с интересным описанием книги от нашего сайта, с аннотацией от издательства, отзывами и цитатами из книги. Для того чтобы получить книгу, мы предлагаем предлагаем список ссылок интернет-магазинов для того, чтобы вы смогли купить, слушать чтение книги (аудиокнигу в mp3 (мп3)), скачать/скачать или читать онлайн полную версию книги «Доця» Тамари Горіха Зерня и наслаждаться ею.

Как правило, на сайтах-партнерах вы сможете найти следующие форматы книги «Доця» Тамари Горіха Зерня: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (эпаб), pdf (пдф) на русском языке, которые подойдут на такие устройства как - электронная книга, телефон на Андроид (android), айфон, ПК (компьютер), айпад.

Если вы являетесь правообладателем книги «Доця» Тамари Горіха Зерня и желаете, чтобы мы удалили ее с нашего книжного сайта, пожалуйста, напишите нам на почту abuse.knigi@gmail.com и мы в кратчайшие сроки ее удалим.

Рекомендации

Отзывы на книгу «Доця» Тамари Горіха Зерня

Один комментарий на «“Доця”»

  1. Очень неординарная книга. Была впечатлена тем, как авторка подает своих геров и сюжет, который заставляет тебя испытать настоящие эмоциональные качели во время прочтения. «Доця» оказалась очень классной книгой.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector