«Квартира на двох Пет О'Лірі

«Квартира на двох» Пет О'Лірі

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
3765 просмотров
3765 просмотров

Краткое содержание (аннотация) книги «Квартира на двох» Пета О'Лірі

Тіффі та Леон живуть в одній квартирі. Тіффі та Леон сплять в одному ліжку. Тіффі та Леон ніколи не зустрічалися. І тоді вони знаходять божевільне, але в той же час ідеальне рішення: Леон буде жити в квартирі вдень, а Тіффі – вночі і на вихідних. Вони бачать тільки сліди один одного – брудні чашки, розкидані туфлі, шарфи та книги – і пишуть один одному записки: про те, хто має винести сміття, прибрати речі, полагодити опалення. А ще діляться новинам про ревниву дівчину, нав’язливе колишнє, друзів і проблеми на роботі. Скільки потрібно записок, щоб подружитися з людиною, яку ніколи не бачив? А через скільки записок можна в неї закохатися?


В нашей онлайн-библиотеке вы найдете книги, стихи, поэмы, романы, сказки и труды других жанров от известных авторов со всего мира - современных и тех, кто оставил нам в прошлом целый кладезь своих лучших творений.

Вы можете скачать полную версию / полностью книгу «Квартира на двох» Пета О'Лірі бесплатно, без регистрации и sms (смс), выбрав подходящий формат, как pdf (пдф), fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), на русском языке на электронную книгу, на телефон на Андроиде (android), айфон, ПК (компьютер), айпад. Также вы можете слушать аудиокниги (mp3). Перед скачиванием можно ознакомиться с цитатами, рецензиями и аннотациями, а также отзывами тех, кто уже прочитал книгу.

Рекомендации

Отзывы на книгу «Квартира на двох» Пета О'Лірі

Один комментарий на «“Квартира на двох”»

  1. Ева Ева:

    як скачати книгу?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

--> Adblock
detector