«Село не люди – 2. Добити свідка Люко Дашвар

«Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
21365 просмотров

Краткое содержание (аннотация) книги «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар

В селі завжди інше життя та інші люди, ніж у місті. Тут власна атмосфера та різні події, які для міських жителів можуть здатися дивними, неприйнятними та неоднозначними.

Друга книга Люко Дашвар «Село не люди – 2. Добити свідка» – це продовження історії Катерини. Минуло чотирнадцять років з того жахливого дня, коли в селі почалася пожежа, в якій постраждали багато жителів, а також загинула вся родина Катерини. Вся вина була на совісті сільського магната Івана Залусківського. Але, як виявилося, совісті в нього немає.

Головна героїня магната не бачила дуже довго. Поки він багатів і процвітав, вона швидко втрачала свій дар передбачення. І так би тривало, якби у селі не знайшли труп чоловіка. Ви можете читати онлайн книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар українською мовою та дізнатися всі цікаві моменти цієї історії.

Катерина точно знає, кого вбито і хто його вбив. І тепер уже полювання відкрилося на дівчину. Дівчині ніхто не вірить, і вона не вірить нікому. Те, що почалося багато років тому, має скінчитися. Але чим усе обернеться саме для Катерини?

У нас ви можете скачати книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар безкоштовно, без реєстрації та sms (смс) в таких форматах: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (єпаб).


В нашей онлайн-библиотеке вы найдете книги, стихи, поэмы, романы, сказки и труды других жанров от известных авторов со всего мира - современных и тех, кто оставил нам в прошлом целый кладезь своих лучших творений.

Вы можете скачать полную версию / полностью книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар бесплатно, без регистрации и sms (смс), выбрав подходящий формат, как pdf (пдф), fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), на русском языке на электронную книгу, на телефон на Андроиде (android), айфон, ПК (компьютер), айпад. Также вы можете слушать аудиокниги (mp3). Перед скачиванием можно ознакомиться с цитатами, рецензиями и аннотациями, а также отзывами тех, кто уже прочитал книгу.

Скачать бесплатно книгу «Село не люди – 2. Добити свідка Люко Дашвар

Рекомендации

Отзывы на книгу «Село не люди – 2. Добити свідка» Люко Дашвар

Один комментарий на «“Село не люди – 2. Добити свідка”»

  1. Світлана Світлана:

    История Кати, которую Дашвар начал в прошлой книге, все также захватывает, интригует и не отпускает до самого конца книги. «Село не люди – 2» сложная и многогранная драма о людях, которые разные, словно небо и земля. В тоже время, судьба сводит их вместе, что вызывает главный конфликт всего сюжета двух книг.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector