«Філософ, якому бракувало мудрості Лоран Гунель

«Філософ, якому бракувало мудрості» Лоран Гунель

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
217 просмотров

Краткое содержание (аннотация) книги «Філософ, якому бракувало мудрості» Лоран Гунель

Молодий філософ Сандро намагається пережити втрату коханої дружини Тіффані. За офіційними даними вона трагічно загинула в лісах Амазонки. Буцімто місцеве плем’я індіанців принесло кохану філософа в жертву. Забувши про всі вчення та вірування, що вчать любити та пробачати, Сандро жадає помсти. Він вирушає в саме серце амазонських низовин, шукаючи дикунів, що забрали в нього найдорожче. Сандро розробляє план знищення цілого плем’я, навіть не підозрюючи, що ті, кого він вважав жорстокими, кривавими людоненависниками, знають про любов більше, ніж сам філософ. І тільки ця любов здатна врятувати плем’я і повернути самому Сандро віру в життя.


В нашей онлайн-библиотеке вы найдете книги, стихи, поэмы, романы, сказки и труды других жанров от известных авторов со всего мира - современных и тех, кто оставил нам в прошлом целый кладезь своих лучших творений.

Вы можете скачать полную версию / полностью книгу «Філософ, якому бракувало мудрості» Лоран Гунель бесплатно, без регистрации и sms (смс), выбрав подходящий формат, как pdf (пдф), fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), на русском языке на электронную книгу, на телефон на Андроиде (android), айфон, ПК (компьютер), айпад. Также вы можете слушать аудиокниги (mp3). Перед скачиванием можно ознакомиться с цитатами, рецензиями и аннотациями, а также отзывами тех, кто уже прочитал книгу.

Скачать бесплатно книгу «Філософ, якому бракувало мудрості Лоран Гунель

Рекомендации

Отзывы на книгу «Філософ, якому бракувало мудрості» Лоран Гунель

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector