«Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР Вахтанг Кіпіані

«Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанг Кіпіані

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
422 просмотров
422 просмотров
[uptolike]

Краткое содержание (аннотация) книги «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанга Кіпіані

Поет і Громадянин Василь Стус (1938–1985) не зміг побувати на презентації жодної зі своїх книжок. Бо в Україні його не друкували — збірки віршів ходили по руках у самвидавному вигляді, а публікували їх лише за кордоном. Участь у русі незгідних з русифікаторською й антиукраїнською політикою, активна правозахисна позиція двічі приводили Стуса на лаву підсудних — за статтею «Антирадянська агітація і пропаганда».

У цій книжці зібрано документи з шеститомної кримінальної справи, яка зберігається на полицях колишнього архіву КДБ УРСР у Києві (нині — Галузевий державний архів СБУ). Як і за що було заарештовано поета? Хто під час процесу намагався врятувати Василя Стуса, а хто зробив усе, щоб він назавжди зник за ґратами політичної зони на Уралі? До матеріалів 1980 року ми додали кілька публікацій, з яких читачі дізнаються про маловідомі факти життя, ув’язнення та загибелі одного з найбільш визначних не тільки українських, а і європейських поетів ХХ століття.


В нашей онлайн-библиотеке вы найдете книги, стихи, поэмы, романы, сказки и труды других жанров от известных авторов со всего мира - современных и тех, кто оставил нам в прошлом целый кладезь своих лучших творений.

Вы можете скачать полную версию книги «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанга Кіпіані бесплатно, без регистрации и sms (смс), выбрав подходящий формат, как fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), на русском языке на электронную книгу, на телефон на Андроиде (android), айфон, ПК (компьютер), айпад. Также вы можете слушать аудиокниги (mp3).

Перед скачиванием можно ознакомиться с рецензиями и аннотациями, а также отзывами тех, кто уже прочитал книгу. Отдельного внимания заслуживают цитаты - это фразы, которые помогут вам лучше понять краткое содержание книги, а также раскроют характеры героев и укажут на главную задумку истории.

Рекомендации

Отзывы на книгу «Справа Василя Стуса. Збірка документів з архіву колишнього КДБ УРСР» Вахтанга Кіпіані

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector