«Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим Михаил Лабковский

«Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михаил Лабковский

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
1322 просмотров
1322 просмотров

Краткое содержание (аннотация) книги «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михаила Лабковского

Психолог Михайло Лабковський абсолютно впевнений, що людина може і має право бути щасливою і робити лише те, що вона хоче. Його книга про те, як зрозуміти себе, знайти гармонію і навчитися радіти життю. Автор досліджує причини, що перешкоджають психічно здоровому способу життя: звідки у нас усвідомлені та несвідомі тривоги, страхи, невміння слухати себе та будувати стосунки з іншими людьми?

Відмінна риса підходу Лабковського – у конкретиці. На будь-яке найскладніше питання він завжди дає гранично зрозумілу відповідь. Його заяви та поради настільки радикальні, що багатьом доводиться спочатку зазнати подиву, якщо не шоку. У рекомендаціях автор не ховається за формулами, що обтічні, а чітко називає причини проблем. І найголовніше, що він знає, як цю проблему вирішити без копання в дитячих психотравмах і пильного аналізу вашого минулого. Якщо людина має знання і бажання, то змінити себе і своє життя на краще цілком реально.

Мета будь-якої роботи психолога – особисте щастя та благополуччя його пацієнта. Мета видання цієї книги – особисте щастя кожного, хто її прочитає.


В нашей онлайн-библиотеке вы найдете книги, стихи, поэмы, романы, сказки и труды других жанров от известных авторов со всего мира - современных и тех, кто оставил нам в прошлом целый кладезь своих лучших творений.

Вы можете скачать полную версию / полностью книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михаила Лабковского бесплатно, без регистрации и sms (смс), выбрав подходящий формат, как pdf (пдф), fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), на русском языке на электронную книгу, на телефон на Андроиде (android), айфон, ПК (компьютер), айпад. Также вы можете слушать аудиокниги (mp3). Перед скачиванием можно ознакомиться с цитатами, рецензиями и аннотациями, а также отзывами тех, кто уже прочитал книгу.

Рекомендации

Отзывы на книгу «Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим» Михаила Лабковского

Один комментарий на «“Хочу й буду. Прийняти себе, полюбити життя й стати щасливим”»

  1. Yevhenii Yevhenii:

    а як скачати?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

--> Adblock
detector