«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі Виктор Франкл

«Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктор Франкл

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
1712 просмотров

Краткое содержание (аннотация) книги «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктора Франкла

Три роки ув’язнення в концентраційних таборах Дахау і Освенцимі, голод, приниження, нелюдська жорстокість та страждання — не кожен зміг вижити в таких умовах, а написати про свій досвід життєстверджуючий твір наважився лише Віктор Франкл, австрійський психолог і філософ, засновник логотерапії.

«Людина у пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» розійшлась накладом в 10 мільйонів екземплярів і переведена на 24 мови світу. Книга складається з двох частин: власне ув’язнення, опис життя в концтаборі та роз’яснення, спостереження та виведення нового психіатричного методу — логотерапії і введення поняття проактивності.

Згідно його теорій між подіями, які випали на долю людини, і її ставлення до них лежить свободна воля. Інакше кажучи, ми самі вибираємо, як відноситись до свого життя і оточуючого світу. Сучасна психіатрія й досі спирається на тези, виведені Франклом, і визнає величезний внесок в пошук сенсу і мотивацію людського існування.


Мы НЕ распространяем книгу (файлы) бесплатно для скачки, поскольку это нарушает авторское право. Наш сайт носит исключительно информативный характер, где читатели могут ознакомиться с интересным описанием книги от нашего сайта, с аннотацией от издательства, отзывами и цитатами из книги. Для того чтобы получить книгу, мы предлагаем предлагаем список ссылок интернет-магазинов для того, чтобы вы смогли купить, слушать чтение книги (аудиокнигу в mp3 (мп3)), скачать/скачать или читать онлайн полную версию книги «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктора Франкла и наслаждаться ею.

Как правило, на сайтах-партнерах вы сможете найти следующие форматы книги «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктора Франкла: fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (эпаб), pdf (пдф) на русском языке, которые подойдут на такие устройства как - электронная книга, телефон на Андроид (android), айфон, ПК (компьютер), айпад.

Если вы являетесь правообладателем книги «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктора Франкла и желаете, чтобы мы удалили ее с нашего книжного сайта, пожалуйста, напишите нам на почту abuse.knigi@gmail.com и мы в кратчайшие сроки ее удалим.

Скачать бесплатно книгу «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктора Франкла

Рекомендации

Отзывы на книгу «Людина в пошуках справжнього сенсу. Психолог у концтаборі» Виктора Франкла

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Adblock
detector