«Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я Эмили Нагоски

«Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Эмили Нагоски

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд
загрузка Загрузка...
5770 просмотров
5770 просмотров

Краткое содержание (аннотация) книги «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Эмили Нагоски

  • Бестселер New York Times.
  • Книжка № 1 про жіноче сексуальне здоров’я за версією Amazon.

Чого бажає жінка? Бути жаданою і жадати. Здавалося б, усе так просто. Тоді чому у вашому інтимному житті бракує феєрверків пристрасті? Чому так важко зрозуміти власні бажання, своє тіло й отримати максимальне задоволення? Може, з вами щось не так?

Емілі Наґоскі знає відповіді на ці та інші запитання. Про всі «секретики» і «точки» жіночого тіла, про сексуальне бажання, механізм його дії та ідеальні умови для його пробудження. На сторінках видання ви знайдете практики розкриття власного сексуального потенціалу, інформацію про ті самі «ідеальні умови», а також про зв’язок мозку й лібідо. Історії реальних жінок, їхні запитання й відповіді на них поряд із результатами досліджень кваліфікованих фахівців… Ви відкриєте те заповітне щось, яке поліпшить ваше сексуальне життя і змінить розуміння того, що означає бути сексуальною, бажаною та здоровою.

Видавництво не несе відповідальності за можливі наслідки виконання наведених рекомендацій.

Книга не може замінити консультації кваліфікованого спеціаліста.


В нашей онлайн-библиотеке вы найдете книги, стихи, поэмы, романы, сказки и труды других жанров от известных авторов со всего мира - современных и тех, кто оставил нам в прошлом целый кладезь своих лучших творений.

Вы можете скачать полную версию / полностью книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Эмили Нагоски бесплатно, без регистрации и sms (смс), выбрав подходящий формат, как pdf (пдф), fb2 (фб2), txt (тхт), rtf (ртф), epub (епаб), на русском языке на электронную книгу, на телефон на Андроиде (android), айфон, ПК (компьютер), айпад. Также вы можете слушать аудиокниги (mp3). Перед скачиванием можно ознакомиться с цитатами, рецензиями и аннотациями, а также отзывами тех, кто уже прочитал книгу.

Рекомендации

Отзывы на книгу «Як бажає жінка. Правда про сексуальне здоров’я» Эмили Нагоски

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

--> Adblock
detector